MOZAIKA | NASZ ZESPÓŁ
201
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-201,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,qode_popup_menu_push_text_top,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-11.0,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive

NASZ ZESPÓŁ

Małgorzata Kijak

Dyrektorka Niepublicznej Szkoły Podstawowej Mozaika. Z wykształcenia architektka, współtworzy Stowarzyszenie Kobieteria, pracowała w Ośrodku Wspierania Organizacji Pozarządowych, Akademii Plus 50, trenerka Stowarzyszenia Trenerów Organizacji Pozarządowych, fanka eksplorowania Świata na wiele sposobów, członkini zarządu Fundacji Gra w Klasy, mama Leopolda i Bianki.

Adrianna Naruk

 

Magdalena Polak

Prezeska Fundacji Gra w Klasy. Zaangażowana w powstanie i prowadzenie Przedszkola Paprotka, nauczycielka angielskiego, założyła Klub Mam w Białymstoku. Mama Filipa, Tymona i Kuby. Lubi być blisko natury.

Iwona Przybyszewska

Zawiadująca Mozaikowym biurem.Z wykształcenia nauczyciel biologii. Absolwentka University of Cambridge oraz studiów podyplomowych z autyzmu i oligofrenopedagogiki. Mama Gerarda i Arnolda.

Barbara Szutko

Wychowawczyni klasy 1

 

Monika Kępczyńska

Wychowawczyni klasy 2.  Przez wiele lat związana z Bebe – Akademią Twórczego Rozwoju, tworzy mydła i inne kosmetyki naturalne, prowadzi autorskie warsztaty twórcze dla dzieci, entuzjastka empatycznej komunikacji (NVC), mama Tymona i Nataszy.

Jolanta Topolska

Wychowawczyni klasy 3, pasjonatka pedagogiki Montessori, magister biotechnologii na Wydziale Biologii i Nauki o Ziemi na UMCS, zainteresowana medycyną naturalną i ziołolecznictwem, mama Zuzi.

Urszula Adamska

Wychowawczyni klasy 4-5, nauczycielka języka polskiego. Absolwentka Instytutu Filologii Polskiej Uniwersytetu w Białymstoku. Do jej zainteresowań literaturoznawczych należą: postać kobiety w kulturze i literaturze polskiej; młodopolska cyganeria artystyczna; krótkie formy narracyjne w literaturze Młodej Polski; satyryczne gatunki literackie (humoreska); literatura dla dzieci i o dzieciach; polska teoria, historia oraz krytyka filmu i teatru; historia, działalność, współzawodnictwo warszawskich teatrzyków, operetek oraz kabaretów na przestrzeni trzydziestu lat – od 1909 do 1939 r. Pasjami czyta wszystko co z górami związane. W wolnych chwilach wielbicielka kina i muzyki.

Kinga Szmigulska

Muzyk i mama. Absolwentka Akademii muzycznej w Łodzi i w Krakowie; solistka Orkiestry Opery i Filharmonii Podlaskiej w Białymstoku – oboistka; miłośniczka sztuk wszelakich z muzyką na czele, dzieci i ich fantastycznego świata; wegetarianka; wielbicielka kreatywności i niespożytej energii; pedagog muzyczny.

Katarzyna Jacewicz

Nauczycielka angielskiego (klasa 4-5) i francuskiego,  pasjonatka wszelkich żywych stworzeń, posiadaczką 4  kotów i stada rybek, w wolnych chwilach, jak koty pozwolą, ręką dzieła wykonuje- szydełko, druty itd. Wielbicielka książek.

Ania Gawełko

angielski w klasach 1-3.

język hiszpański

Tutaj znajdzie się opis.

Małgorzata Gulan

matematyka

 

 

Radek Kamiński

Mozaikowy pan świetlik.

Agnieszka Kozioł

Towarzyszy dzieciom w czasie świetlicowym. Trenerka personalna, fitness i pilates. Działaczka Kobieteryjna, przez wiele lat prowadziła zajęcia z dziećmi w Centrum Kreatywności Bebe, mama 3 wspaniałych synów, szczęśliwa żona.

 

WSPÓŁPRACA

 

Zapraszamy do współpracy kreatywnych, otwartych pedagogów, poszukujących miejsca, gdzie będą mogli realizować autorskie pomysły, szukać nowych dróg pracy z dziećmi, rozwijać swoje kompetencje i umiejętności w obszarze oceniania kształtującego, empatycznej komunikacji i relacji bez kar i nagród.

 

Zapraszamy do kontaktu:       mozaika.bialystok@gmail.com  , tel. 669 096 406 (Magda Polak)